| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Nazwa marki: | R&F AUDIO |
| Numer modelu: | HDL 28-A |
| Certyfikacja: | CE |
| Minimalna ilość zamówienia: | 2 |
| Cena: | $585 |
| Szczegóły opakowania: | KARTON / CASE TRANSPORTOWY |
| Czas dostawy: | 7 dni |
| Warunki płatności: | PRZELEW BANKOWY / KONTO BANKOWE / ALIPAY / WECHAT PAY |
| Głowica głośnikowa: | 1 × 1,4 cala neodymowa, cewka 3,0 cala; 2 × 8 cali neodymowe, cewka 2,5 cala |
| Odpowiedź częstotliwościowa: | 50 Hz ÷ 20 000 Hz |
| Maksymalne SPL w odległości 1 m: | 135 dB |
| Moc: | 2200 W szczytowa, 1100 W RMS |
| Materiał obudowy/korpusu: | plastikowa skrzynka |
| Rozmiar | 569 × 491 × 294 mm |
| Waga: | 20,6 kg |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |