| Locul de origine: | China |
| Nume marcă: | R&F AUDIO |
| Număr model: | HDL 28-A |
| Certificare: | CE |
| Cantitatea minimă de comandă: | 2 |
| Preț: | $460 |
| Detalii de ambalare: | CARTON/CAZĂ DE TRANSPORT |
| Termen de livrare: | 7 zile |
| Termeni de plată: | TT/CONT BANCAR/ALIPAY/WECHATPAY |
| Difuzor principal: | 1 x 1,4'' neodim, bobină vocală de 3,0''; 2 x 8'' neodim, bobină vocală de 2,5'' |
| Răspunsul la frecvență: | 50 Hz ÷ 20 000 Hz |
| SPL maxim la 1 m: | 135 dB |
| Putere: | 2200 W vârf, 1100 W RMS |
| Material carcasă/cutie: | cutie de plastic |
| Dimensiune | 569×491×294 mm |
| Greutate: | 20,6 kg |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |