| Místo původu: | Čína |
| Název značky: | R&F AUDIO |
| Typ modelu: | HDL 28-A |
| Certifikace: | CE |
| Minimální objednávková velikost: | 2 |
| Cena: | $460 |
| Podrobnosti o obalu: | KARTON/LETADLOVÝ KUFŘÍK |
| Dodací doba: | 7 dní |
| Podmínky platby: | BANKOVNÍ TRANSFER/BANKOVNÍ ÚČET/ALIPAY/WECHATPAY |
| Reproduktorový článek: | 1 × 1,4" neo, 3,0" hlasitý cívka; 2 × 8" neo, 2,5" hlasitý cívka |
| Frekvenční charakteristika: | 50 Hz ÷ 20 000 Hz |
| Maximální SPL ve vzdálenosti 1 m: | 135 dB |
| Výkon: | 2200 W špičkový, 1100 W RMS |
| Materiál pouzdra/krabice: | plastová krabice |
| Rozměr | 569 × 491 × 294 mm |
| Hmotnost: | 20,6 kg |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |