| Kraj izvora: | Kitajska |
| Ime blagovne znamke: | R&F AUDIO |
| Številka modela: | HDL 28-A |
| Certifikacija: | CE |
| Minimalna količina naročila: | 2 |
| Cena: | $460 |
| Podrobnosti o embalazi: | KARTON/LETALNA SESTAVA |
| Čas dostave: | 7 dni |
| Plačilni pogoji: | TT/BANČNI RAČUN/ALIPAY/WECHATPAY |
| Zvočni gonilnik: | 1 × 1,4" neodimij, glasovni tuljak 3,0"; 2 × 8" neodimij, glasovni tuljak 2,5" |
| Frekvenčna odzivnost: | 50 Hz ÷ 20 000 Hz |
| Najvišji SPL pri 1 m: | 135 dB |
| Moč: | 2200 W vrhunsko, 1100 W RMS |
| Material ohišja: | plastična škatla |
| Velikost | 569 × 491 × 294 mm |
| Teža: | 20,6 kg |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |