| Τόπος Προέλευσης: | Κίνα |
| Επωνυμία: | R&F AUDIO |
| Αριθμός Μοντέλου: | HDL 28-A |
| Πιστοποίηση: | CE |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 2 |
| Τιμή: | $460 |
| Λεπτομέρειες Πακέτων: | ΚΟΥΤΙ / ΦΟΡΗΤΗ ΘΗΚΗ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ |
| Χρόνος παράδοσης: | 7 ημέρες |
| Όροι Πληρωμής: | ΤΡΑΠΕΖΙΚΗ ΜΕΤΑΦΟΡΑ / ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣ / ALIPAY / WECHATPAY |
| Οδηγός ηχείου: | 1 × 1,4'' νεοδύμιο, 3,0'' VC· 2 × 8'' νεοδύμιο, 2,5'' VC |
| Απάντηση συχνότητας: | 50 Hz ÷ 20000 Hz |
| Μέγιστο SPL σε απόσταση 1 m: | 135 dB |
| Ικανότητα: | 2200 W κορυφής, 1100 W RMS |
| Υλικό καβινέτου/θήκης: | πλαστικό κουτί |
| Μέγεθος | 569×491×294 mm |
| Βάρος: | 20,6 kg |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |