| Származási hely: | Kína |
| Márkanév: | R&F AUDIO |
| Modellszám: | HDL 28-A |
| Tanúsítvány: | CE |
| Minimális Megrendelési Mennyiség: | 2 |
| Ár: | $585 |
| A csomagolás részletei: | KARTON / UTASÍTÓTÁR |
| Szállítási idő: | 7 nap |
| Kifizetési feltételek: | TT / BANKSZÁMLA / ALIPAY / WECHATPAY |
| Hangszóró-meghajtó: | 1 db 1,4″-es neodímium, 3,0″-es hangtekercs; 2 db 8″-es neodímium, 2,5″-es hangtekercs |
| Frekvencia válasz: | 50 Hz – 20 000 Hz |
| Maximális SPL 1 m távolságból: | 135 dB |
| Teljesítmény: | 2200 W csúcs, 1100 W RMS |
| Ház/keret anyaga: | műanyag doboz |
| Méret | 569×491×294 mm |
| Súly: | 20,6 kg |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |