| Locus originis: | China |
| Nomen marcae: | R&F AUDIO |
| Numerus exemplaris: | HDL 28-A |
| Certificatio: | Ce |
| Quantitas minima ordinis: | 2 |
| Pretium: | $460 |
| Particularia impaquetandi: | CARTON/FLIGHT CASE |
| Tempus solutionis: | 7dierum |
| Conditiones solutionis: | TT/BANK ACCOUNT/ALIPAY/WECHATPAY |
| Ductor loci sonori: | 1 × 1,4″ neo, 3,0″ VC; 2 × 8″ neo, 2,5″ VC |
| Responsio frequentiae: | 50 Hz ÷ 20000 Hz |
| Max SPL ad 1 m: | 135 dB |
| Potentia: | 2200 W culminis, 1100 W RMS |
| Arboris / Cistae Materia: | cista plastica |
| Magnitudo | 569×491×294 mm |
| Pondus: | 20,6 kg |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |