| Vendi i origjinës: | Kina |
| Emri i markës: | R&F AUDIO |
| Numri i Modelit: | HDL 28-A |
| Certifikimi: | CE |
| Sasia minimale e porosisë: | 2 |
| Çmimi: | $460 |
| Detajet e paketimit: | KARTONI / KUTIA E FLUTURIMIT |
| Koha e dorëzimit: | 7 ditë |
| Kushtet e pagesës: | TT / LLOGARIA BANKARE / ALIPAY / WECHATPAY |
| Driver i loudspeaker-it: | 1 x 1,4" neo, 3,0" VC; 2 x 8" neo, 2,5" VC |
| Përgjigja e frekuencave: | 50 Hz ÷ 20 000 Hz |
| SPL maks. @ 1 m: | 135 dB |
| Força: | 2200 W kulmi, 1100 W RMS |
| Materiali i kabinës/kutisë: | kuti plastike |
| Madhësia | 569×491×294 mm |
| Peshë: | 20,6 kg |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |