| Locus originis: | China |
| Nomen marcae: | R&F AUDIO |
| Numerus exemplaris: | HDL 35-AS |
| Certificatio: | Ce |
| Quantitas minima ordinis: | 2 |
| Pretium: | $555 |
| Particularia impaquetandi: | CARTON/FLIGHT CASE |
| Tempus solutionis: | 7dierum |
| Conditiones solutionis: | TT/BANK ACCOUNT/ALIPAY/WECHATPAY |
| Ductor loci sonori: | 1 × 15″ |
| Responsio frequentiae: | 40 Hz – 140 Hz |
| Max SPL ad 1 m: | 134 dB |
| Potentia: | 2200 W culminis, 1100 W RMS |
| Arboris / Cistae Materia: | Betula polywood |
| Magnitudo | 508×456×444 mm |
| Pondus: | 40KG |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |