| Шығу орны: | Қытай |
| Бренд атауы: | R&F AUDIO |
| Модель нөмірі: | HDL 35-AS |
| Сертификаттау: | CE |
| Азімдік тапсырыс саны: | 2 |
| Баға: | $500 |
| Пакеттау мәліметтері: | КАРТОН/ҰШУ ҚОРАБЫ |
| Жеткізу уақыты: | 7 күн |
| Төлем шарттары: | ТЕЛЕГРАФТЫҚ АУЫСТЫРУ/БАНКТІК ЕСЕП/ALIPAY/WECHATPAY |
| Колонка драйвері: | 1 × 15 дюйм |
| Сіңірлік жауапы: | 40 Гц – 140 Гц |
| Максималды SPL @ 1 м: | 134 дБ |
| Қуат: | шың қуаты — 2200 Вт, RMS қуаты — 1100 Вт |
| Корпус материалы: | Қайың полидерево |
| Өлшемі | 508×456×444 мм |
| Салмағы: | 40кг |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |