| ທີ່ມາ: | ຈີນ |
| ชื่อแบรนด์: | R&F AUDIO |
| หมายเลขรุ่น: | HDL 35-AS |
| ການສັງຊົງ: | CE |
| ຈຳນວນສັ່ງຊື້ຕ່ຳສຸດ: | 2 |
| ລາຄາ: | $555 |
| ລາຍລະອຽດການເ泰国: | ກ່ອງລັງ / ເຄື່ອງຫໍ່ບິນ |
| ເວລາຈັດສົ່ງ: | 7 ມື້ |
| ສິນທີ່ຈ່າຍ: | TT / ບັນຊີທະນາຄານ / ALIPAY / WECHATPAY |
| ໄດເວີລຳເສີງ: | 1 x 15'' |
| ช่วงความถี่: | 40 Hz - 140 Hz |
| SPL ສູງສຸດ @ 1m: | 134 dB |
| ພະລັງງານ: | 2200 W ສູງສຸດ, 1100 W RMS |
| ວັດຖຸທີ່ໃຊ້ເຮັດຕູ້/ກ່ອງ: | ໄມ້ເບີດ (Birch) ປະສົມກັບໄມ້ MDF |
| ຂະໜາດ | 508*456*444mm |
| ນ້ຳໜັກ: | 40ກິໂກ |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |