| Místo původu: | Čína |
| Název značky: | R&F AUDIO |
| Typ modelu: | HDL 35-AS |
| Certifikace: | CE |
| Minimální objednávková velikost: | 2 |
| Cena: | $555 |
| Podrobnosti o obalu: | KARTON/LETADLOVÝ KUFŘÍK |
| Dodací doba: | 7 dní |
| Podmínky platby: | BANKOVNÍ TRANSFER/BANKOVNÍ ÚČET/ALIPAY/WECHATPAY |
| Reproduktorový článek: | 1 × 15" |
| Frekvenční charakteristika: | 40 Hz – 140 Hz |
| Maximální SPL ve vzdálenosti 1 m: | 134 dB |
| Výkon: | 2200 W špičkový, 1100 W RMS |
| Materiál pouzdra/krabice: | Břízový polydřevěný materiál |
| Rozměr | 508 × 456 × 444 mm |
| Hmotnost: | 40KG |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |