| Place of Origin: | CHINA |
| Brand Name: | R&F AUDIO |
| Model Number: | HDL 35-AS |
| Certification: | CE |
| Minimum Order Quantity: | 2 |
| Price: | $555 |
| Packaging Details: | CARTON/FLIGHT CASE |
| Delivery Time: | 7DAYS |
| Payment Terms: | TT/BANK ACCOUNT/ALIPAY/WECHATPAY |
| Speaker driver: | 1 x 15'' |
| Frequency Response: | 40 Hz - 140 Hz |
| Max SPL @ 1m: | 134 dB |
| Power: | 2200 W Peak, 1100 W RMS |
| Cabinet/Case Material: | Birch polywood |
| Size | 508*456*444mm |
| Weight: | 40kg |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |