| Kraj izvora: | Kitajska |
| Ime blagovne znamke: | R&F AUDIO |
| Številka modela: | HDL 35-AS |
| Certifikacija: | CE |
| Minimalna količina naročila: | 2 |
| Cena: | $555 |
| Podrobnosti o embalazi: | KARTON/LETALNA SESTAVA |
| Čas dostave: | 7 dni |
| Plačilni pogoji: | TT/BANČNI RAČUN/ALIPAY/WECHATPAY |
| Zvočni gonilnik: | 1 × 15" |
| Frekvenčna odzivnost: | 40 Hz – 140 Hz |
| Najvišji SPL pri 1 m: | 134 dB |
| Moč: | 2200 W vrhunsko, 1100 W RMS |
| Material ohišja: | Brezov poliwood |
| Velikost | 508 × 456 × 444 mm |
| Teža: | 40KG |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |