| Място на произход: | КИТАЙ |
| Търговска марка: | R&F AUDIO |
| Моделен номер: | HDL 35-AS |
| Сертификация: | CE |
| Минимално количество за поръчка: | 2 |
| Цена: | $500 |
| Подробности за опаковката: | КАРТОН/ЛЕТЯЩ КАСЕТ |
| Срок за доставка: | 7 дни |
| Условия за плащане: | БАНКОВ ПРЕВОД/БАНКОВА СМЕТКА/ALIPAY/WECHATPAY |
| Акустичен драйвер: | 1 × 15 инча |
| Отговор на честотата: | 40 Hz – 140 Hz |
| Максимално SPL при 1 m: | 134 dB |
| Мощност: | 2200 W връхна мощност, 1100 W RMS |
| Материал на кабинета/корпуса: | Брезова фанера |
| Размер | 508×456×444 mm |
| Тегло: | 40кг |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |