| Τόπος Προέλευσης: | Κίνα |
| Επωνυμία: | R&F AUDIO |
| Αριθμός Μοντέλου: | HDL 35-AS |
| Πιστοποίηση: | CE |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 2 |
| Τιμή: | $500 |
| Λεπτομέρειες Πακέτων: | ΚΟΥΤΙ / ΦΟΡΗΤΗ ΘΗΚΗ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ |
| Χρόνος παράδοσης: | 7 ημέρες |
| Όροι Πληρωμής: | ΤΡΑΠΕΖΙΚΗ ΜΕΤΑΦΟΡΑ / ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣ / ALIPAY / WECHATPAY |
| Οδηγός ηχείου: | 1 x 15'' |
| Απάντηση συχνότητας: | 40 Hz – 140 Hz |
| Μέγιστο SPL σε απόσταση 1 m: | 134 dB |
| Ικανότητα: | 2200 W κορυφής, 1100 W RMS |
| Υλικό καβινέτου/θήκης: | Πολυξύλινο από βελανιδιά |
| Μέγεθος | 508×456×444 mm |
| Βάρος: | 40KG |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |