| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Nazwa marki: | R&F AUDIO |
| Numer modelu: | HDL 35-AS |
| Certyfikacja: | CE |
| Minimalna ilość zamówienia: | 2 |
| Cena: | $555 |
| Szczegóły opakowania: | KARTON / CASE TRANSPORTOWY |
| Czas dostawy: | 7 dni |
| Warunki płatności: | PRZELEW BANKOWY / KONTO BANKOWE / ALIPAY / WECHAT PAY |
| Głowica głośnikowa: | 1 × 15 cali |
| Odpowiedź częstotliwościowa: | 40 Hz – 140 Hz |
| Maksymalne SPL w odległości 1 m: | 134 dB |
| Moc: | 2200 W szczytowa, 1100 W RMS |
| Materiał obudowy/korpusu: | Wielowarstwowa sklejka brzozowa |
| Rozmiar | 508 × 456 × 444 mm |
| Waga: | 40kg |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |