| Locul de origine: | China |
| Nume marcă: | R&F AUDIO |
| Număr model: | HDL 35-AS |
| Certificare: | CE |
| Cantitatea minimă de comandă: | 2 |
| Preț: | $555 |
| Detalii de ambalare: | CARTON/CAZĂ DE TRANSPORT |
| Termen de livrare: | 7 zile |
| Termeni de plată: | TT/CONT BANCAR/ALIPAY/WECHATPAY |
| Difuzor principal: | 1 x 15" |
| Răspunsul la frecvență: | 40 Hz – 140 Hz |
| SPL maxim la 1 m: | 134 dB |
| Putere: | 2200 W vârf, 1100 W RMS |
| Material carcasă/cutie: | Polilemn de mesteacăn |
| Dimensiune | 508×456×444 mm |
| Greutate: | 40kg |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |