| Menşei Yeri: | Çin |
| Marka Adı: | R&F AUDIO |
| Model Numarası: | HDL 35-AS |
| Belgelendirme: | CE |
| Asgari Sipariş Miktarı: | 2 |
| Fiyat: | $555 |
| Paketleme Detayları: | KARTON/TAŞIMA KASASI |
| Teslim Süresi: | 7 gün |
| Ödeme Şartları: | TELEGRAPİK TRANSFER (TT)/BANK HESABI/ALIPAY/WECHATPAY |
| Hoparlör sürücüsü: | 1 adet 15"" |
| Frekans tepkisi: | 40 Hz - 140 Hz |
| 1 m'de maksimum SPL: | 134 dB |
| Güç: | 2200 W tepe gücü, 1100 W RMS |
| Kabinet/Kasa Malzemesi: | Huş poliwood |
| Boyut | 508×456×444 mm |
| Ağırlık: | 40kg |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |