| Τόπος Προέλευσης: | Κίνα |
| Επωνυμία: | R&F AUDIO |
| Αριθμός Μοντέλου: | HDL 50A |
| Πιστοποίηση: | CE |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 2 |
| Τιμή: | $1,185 |
| Λεπτομέρειες Πακέτων: | ΚΟΥΤΙ / ΦΟΡΗΤΗ ΘΗΚΗ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ |
| Χρόνος παράδοσης: | 7 ημέρες |
| Όροι Πληρωμής: | ΤΡΑΠΕΖΙΚΗ ΜΕΤΑΦΟΡΑ / ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣ / ALIPAY / WECHATPAY |
| Κύρια λέξη: | Ηχείο γραμμής HDL 50-A 4K |
| Max SPL | 143 dB |
| Δυναμικό | 4000 W RMS |
| Κορυφαία ισχύς | 8000 W κορυφής |
| Διάδρομοι: | HF: 2 × 1,4″ νεοδύμιο, πηνίο ήχου 3,0″· MF: 4 × 6,0″ νεοδύμιο, πηνίο ήχου 2,0″· LF: 2 × 12″ νεοδύμιο, πηνίο ήχου 3,0″ |
| Απάντηση συχνότητας | 45Hz-20kHz |
| Βάρος: | 58,3 kg |
| Μέγεθος: | 366 × 1171 × 502 mm |
| υλικό | Φλιζ βίτεξ |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Συχνές Ερωτήσεις
Ερώτηση 1: Μπορώ να παραγγείλω δείγμα ηχείου;
Α: Ναι, καλωσορίζουμε παραγγελία δείγματος για να δοκιμάσουμε και να ελέγξουμε την ποιότητα.
Q2. Τι γίνεται με τον χρόνο παράδοσης;
Απάντηση: Η παρασκευή δείγματος απαιτεί 3–5 ημέρες, ενώ η μαζική παραγωγή απαιτεί 2–3 εβδομάδες από την επιβεβαίωση της καταβολής του προκαταβλητέου.
Ερώτηση 3: Υπάρχει ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας (MOQ) για ηχεία;
Απάντηση: MOQ 1 τεμ.
Ε: Πώς αποστέλλετε τα αγαθά και πόσος χρόνος χρειάζεται για να φτάσουν;
Απάντηση: Συνήθως αποστέλλουμε με θαλάσσιο μεταφορικό μέσο. Η παράδοση διαρκεί συνήθως 30–45 ημέρες. Διαθέσιμη είναι επίσης και η αεροπορική μεταφορά.
Ερώτηση 5: Πώς προχωράμε με την παραγγελία ηχείου;
Α: Πρώτα ας μας ενημερώσετε για τις απαιτήσεις σας ή εφαρμογή δεύτερον, σας προσφέρουμε τιμή βάσει των απαιτήσεών σας ή των προτάσεών μας. Τρίτον, ο πελάτης επιβεβαιώνει τα δείγματα και καταβάλλει το προκαταβλητέο για την επίσημη παραγγελία. Τέταρτον, διατάσσουμε την παραγωγή.
Ερώτηση 6: Είναι δυνατό να τυπώσω το λογότυπό μου στο προϊόν ηχείου;
Α: Ναι. Παρακαλώ ενημερώστε μας επίσημα πριν από την παραγωγή μας και επιβεβαιώστε το σχέδιο πρώτα με βάση το δείγμα μας.
Ερώτηση 7: Προσφέρετε εγγύηση για τα προϊόντα ?
Απάντηση: Ναι, προσφέρουμε εγγύηση 3 ετών για τα προϊόντα μας.
Q8. Πώς να αντιμετωπίσουμε τα ελαττωματικά;
Α: Πρώτον, Τα προϊόντα μας παράγονται σύμφωνα με αυστηρό σύστημα ελέγχου ποιότητας και το ποσοστό ελαττωματικών δεν ξεπερνά το 0,2%. Δεύτερον, κατά τη διάρκεια της εγγύησης, θα στέλνουμε νέα φώτα μαζί με τη νέα παραγγελία για μικρές ποσότητες. Για παρτίδες με ελαττωματικά προϊόντα, θα τα επισκευάσουμε και θα τα στείλουμε ξανά ή μπορούμε να συζητήσουμε τη λύση, συμπεριλαμβανομένης της ανάκλησης, ανάλογα με την πραγματική κατάσταση.