| Sljedeći članak: | Kina |
| Naziv marke: | R&F AUDIO |
| Broj modela: | HDL 30-A |
| Službeni broj: | Ce |
| Minimalna količina narudžbe: | 2 |
| Cijena: | $585 |
| Uređaj: | U slučaju da je to potrebno, potrebno je upisati sljedeće: |
| Vreme isporuke: | 7dana |
| Uvjeti plaćanja: | U slučaju da je korisnik u potpunosti siguran da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran |
| Ključna riječ: | HDL 30A Glasnik linijske serije |
| Maks SPL | 137 dB |
| Oznaka snage | sredstva za upravljanje električnom energijom |
| Vršna snaga | srednja snaga |
| Vozači: | 2 x 10' neo; |
| 1 x 1,4' neo | |
| Frekvencijski odgovor | 50Hz-20KHz |
| Težina: | 25kg |
| Veličina: | 705*502*293 mm |
| materijal | plastična kutija |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |