| Gamtos vieta: | Kinija |
| Prekės ženklas: | R&F AUDIO |
| Modelio numeris: | HDL 50A |
| Sertifikacija: | CE |
| Minimalus užsakymo kiekis: | 2 |
| Kaina: | $1,185 |
| Packaging Details: | KARTONINIS / SKRYDŽIŲ DĖŽĖS |
| Pristatymo laikas: | 7 dienų |
| Mokėjimo sąlygos: | TT / BANKO SĄSKAITA / ALIPAY / WECHATPAY |
| Pagrindinis žodis: | HDL 50-A 4K linijinis garsiakalbis |
| Maks SPL | 143 dB |
| Jėgos reitingas | 4000 W RMS |
| Maksimali galia | 8000 W viršūnės |
| Garsiakalbiai: | HF: 2 × 1,4″ neod., 3,0″ b.r.; MF: 4 × 6,0″ neod., 2,0″ b.r.; LF: 2 × 12″ neod., 3,0″ b.r. |
| Dažnių atsakas | 45 Hz–20 kHz |
| Svoris: | 58,3 kg |
| Dydis: | 366 × 1171 × 502 mm |
| medžiaga | Beržo plyvedą |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |