| Гарал үүсэл: | Хятад |
| Брэндийн нэр: | R&F AUDIO |
| Загварын дугаар: | HDL 50A |
| Гэрчилгээ: | CE |
| Хамгийн бага захиалгын тоо: | 2 |
| Үнэ: | $1,185 |
| Пакетлэгийн дэлгэрэнгүй мэдээлэл: | КАРТОН/НИСЭЛТ САНДУК |
| Хүргэлтийн хугацаа: | 7 өдөр |
| Төлбөрийн нөхцөл: | ТТ/БАНКНЫ ДАВХАРГА/ALIPAY/WECHATPAY |
| Түлхүүр үг: | HDL 50-A 4K Line массивт яригч |
| Макс SPL | 143 дБ |
| Эрчим хүчний үнэлгээ | 4000 Вт RMS |
| Дээд хүч | 8000 Вт-ын дээд хэмжээ |
| Драйверууд: | HF:2 x 1.4' neo, 3.0' v.c.; MF:4 x 6.0' neo, 2.0' v.c.; LF:2 x 12' neo, 3'.0' v.c. |
| Дуудлагын хариу | 45 Гц–20 кГц |
| Жин: | 58.3 кг |
| Хэмжээ: | 366*1171*502 мм |
| материал | Ноосны фанер |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |