| မူရင်းနေရာ: | တရုတ် |
| ဘရုံဒ်နာမည်: | R&F AUDIO |
| မိုဒယ်နံပါတ်: | HDL 30-A |
| သိပ္ပံစertification: | CE |
| အနည်းဆုံးရှိရမည့်အရေအတွက်: | 2 |
| စျေးနှုန်း: | $540 |
| ပို့ဆောင်ရေးအသေးစိတ်များ: | ကာတွန်း / ပျံသန်းရေး ကိုင်းသောင်း |
| ပို့ဆောင်မှုကာလ | 7days |
| ငွေပေးချေရာသီးခြား: | TT / ဘဏ်အကောင် / ALIPAY / WECHATPAY |
| အဓိကစကားလုံး - | HDL 30A လိုင်းအာရေးမှု စပီကာ |
| Max SPL | 137 dB |
| စွမ်းအား သတ်မှတ်ချက် | 1100W RMS |
| အမြင့်ဆုံး စွမ်းအင် | 2200W အမြင့်ဆုံး |
| ဒရိုင်ဘာများ - | နီယိုဒီမီယမ် ဝူဖာ ၂ လုံး (10") |
| နီယိုဒီမီယမ် HF ဒရိုင်ဘာ ၁ လုံး (1.4") | |
| ကြိမ်နှုန်း တုံ့ပြန်မှု | 50Hz-20kHz |
| အလေးချိန်: | 25kg |
| အရွယ်အစား: | 705×502×293mm |
| ပစ္စည်း | plastic box |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |