| မူရင်းနေရာ: | တရုတ် |
| ဘရုံဒ်နာမည်: | R&F AUDIO |
| မိုဒယ်နံပါတ်: | HDL 50A |
| သိပ္ပံစertification: | CE |
| အနည်းဆုံးရှိရမည့်အရေအတွက်: | 2 |
| စျေးနှုန်း: | $1,185 |
| ပို့ဆောင်ရေးအသေးစိတ်များ: | ကာတွန်း / ပျံသန်းရေး ကိုင်းသောင်း |
| ပို့ဆောင်မှုကာလ | 7days |
| ငွေပေးချေရာသီးခြား: | TT / ဘဏ်အကောင် / ALIPAY / WECHATPAY |
| အဓိကစကားလုံး - | HDL 50-A 4K လိုင်းအာရေး (line array) စပီကာ |
| Max SPL | 143 dB |
| စွမ်းအား သတ်မှတ်ချက် | rMS 4000 W |
| အမြင့်ဆုံး စွမ်းအင် | အမြင့်ဆုံး 8000 W |
| ဒရိုင်ဘာများ - | HF: နီယိုဒီမီယမ် 1.4 လက်မ ၂ လုံး၊ ဗွိုင်စ်ကော်လ် 3.0 လက်မ။ MF: နီယိုဒီမီယမ် 6.0 လက်မ ၄ လုံး၊ ဗွိုင်စ်ကော်လ် 2.0 လက်မ။ LF: နီယိုဒီမီယမ် 12 လက်မ ၂ လုံး၊ ဗွိုင်စ်ကော်လ် 3.0 လက်မ |
| ကြိမ်နှုန်း တုံ့ပြန်မှု | 45Hz-20kHz |
| အလေးချိန်: | 58.3 ကီလိုဂရမ် |
| အရွယ်အစား: | 366×1171×502 မီလီမီတာ |
| ပစ္စည်း | Birch Plywood |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
မေးလေ့ရှိသောမေးခွန်းများ
မေးခွန်း ၁။ စပီကာအတွက် နမူနာအမှာစာ တောင်းခံနိုင်ပါသလား။
A: ဟုတ်ပါတယ်၊ ကျွန်တော်တို့ 昳ျချင်းစီးပွားမှု အမှတ်တမ်းယူဖို့ ကိုယ်စားပြုမှု စစ်ဆေးရန် ကိုယ်စားပြုမှု မှီချင်းစီးပွားမှု လက်ခံပါသည်။
Q2. အချိန်ကြာမှုအကြောင်း သိပါသလား။
A: နမူနာများ ၃-၅ ရက်ကြာပါသည်။ စုစုပေါင်းထုတ်လုပ်မှုအတွက် အပ်ငွအတည်ပြုပြီးနောက် ၂-၃ ပတ်ကြာပါသည်။
Q3. လော့ဒ်စ్ပီကာအတွက် MOQ အနည်းဆုံးအရေအတွက် သတ်မှတ်ချက်ရှိပါသလား။
A: MOQ ၁ ခု
Q4. ကုန်ပစ္စည်းများကို သင်တို့ဘယ်လိုပို့ဆောင်ပေးပါသလား။ ရောက်ရှိရန် အချိန်ကြာမှုမှာ မည်မျှဖြစ်ပါသလား။
A: ကျွန်ုပ်တို့သည် ပုံမှန်အားဖြင့် သမုဒ္ဒရာဖြင့် ပို့ဆောင်ပါသည်။ ရောက်ရှိရန် ပုံမှန်အားဖြင့် ၃၀-၄၅ ရက်ကြာပါသည်။ လေကုန်းဖြင့် ပို့ဆောင်ရန်လည်း ရွေးချယ်နိုင်ပါသည်။
Q5. လော့ဒ်စီကာအတွက် အမှာစာ မည်သို့တင်ပေးရမည်နည်း။
A: ပထမဦးစွဲအားဖြင့် သင်၏လိုအပ်ချက်များကို ကျွန်ုပ်တို့အား အသိပေးပါ။ အသုံးပြုမှု ဒုတိယအားဖြင့် သင်၏လိုအပ်ချက်များ သို့မဟုတ် ကျွန်ုပ်တို့၏အကြံပြုချက်များအရ စုစုပေါင်းစုစုပေါင်းစုစုပေါင်းစုစုပေါင်းစုစုပေါင်းစုစုပေါင်းစုစုပေါင်းစုစုပေါင်းစုစုပေါင်းစုစုပေါင်းစုစုပေါင်းစုစုပေါင်းစုစုပေါင်းစုစုပေါင်းစုစုပေါင်းစုစုပေါင်းစုစုပေါင်းစုစုပေါင်းစုစုပေါင်းစုစုပေါင်းစုစုပေါင်းစုစုပေါင်းစုစုပေါင်းစုစုပေါင်းစုစုပေါင်းစုစုပေါင်းစုစုပေါင်းစုစုပေါင်းစုစုပေါင်းစုစုပေါင်းစုစုပေါင်းစုစုပေါင်းစုစ......
Q6. လော့ဒ်စီကာပစ္စည်းပေါ်တွင် ကျွန်ုပ်၏လိုဂိုကို ပုံနှိပ်ရန် အဆင်ပြေပါသလား။
A: ဟုတ်တယ်။ ကျွန်ုပ်တို့၏ ထုတ်လုပ်မှုမှီမှီ ပြီးသားဒီဇိုင်းကို သဘောတူညီပြီးနောက် ပိုမိုဖော်မယ်ပါ။
မေးခွန်း ၇။ သင်သည် အောက်ပါအတွက် အာမခံချက်ပေးပါသလား။ ထုတ်ကုန်များ ?
အဖြေ - ကျွန်ုပ်တို့၏ထုတ်ကုန်များအတွက် ၃ နှစ်စွမ်းဆောင်ရည်အာမခံချက်ကို ကျွန်ုပ်တို့က ပေးပါသည်။
မေးခွန်း ၈။ ချို့ယွင်းနေသောပစ္စည်းများကို မည်သို့ကုသရမည်နည်း။
ဖြေ- ပထမအကြိမ်၊ ကျွန်တော်တို့ထုတ်ကုန်များကို တင်းကျပ်သော အရည်အသွေးထိန်းချုပ်မှုစနစ်ဖြင့် ထုတ်လုပ်ထားပြီး ချို့ယွင်းမှုနှုန်းသည် ၀.၂% ထက်နည်းပါသည်။ ဒုတိယအကြိမ်၊ အာမခံကာလအတွင်းတွင် အသစ်များကို အော်ဒါအသစ်ဖြင့် ပို့ဆောင်ပေးပါမည်။ ချို့ယွင်းသောထုများအတွက် ကျွန်တော်တို့သည် ထိုထုကိုပြင်ဆင်ပြီး သင့်ထံသို့ပြန်လည်ပို့ဆောင်ပေးပါမည် (သို့မဟုတ်) အခြေအနေအရ ဖြေရှင်းနည်းကိုဆွေးနွေးတိုင်ပင်နိုင်ပါသည်။