| उत्पत्ति स्थान: | चीन |
| ब्राण्डको नाम: | आर एण्ड एफ अडियो |
| मोडेल नम्बर: | HDL 30-A |
| प्रमाणीकरण: | C |
| न्यूनतम अर्डर मात्रा: | 2 |
| मूल्य: | $540 |
| प्याकेजिङ विवरण: | कार्टन/फ्लाइट केस |
| डेलिभरी समय: | ७ दिन |
| भुक्तानी शर्तहरू: | टीटी/बैंक खाता/अलिपे/विच्याटपे |
| मुख्य शब्द: | HDL 30A लाइन एरे स्पिकर |
| अधिकतम SPL | १३७ डीबी |
| शक्ति ग्रेडिङ्ग | ११०० डब्ल्यू आरएमएस |
| पिक पावर | २२०० डब्ल्यू शिखर |
| ड्राइभरहरू: | २ × १० इन्च नियो |
| १ × १.४ इन्च नियो | |
| फ्रिक्वेन्सी प्रतिक्रिया | 50Hz-20kHz |
| तौल: | 25kg |
| आकार: | ७०५×५०२×२९३ मिमी |
| सामग्री | प्लास्टिक बॉक्स |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |