| Место порекла: | Кина |
| Име бренда: | Р&Ф АУДИО |
| Број модела: | ХДЛ 30-А |
| Сертификација: | ЦЕ |
| Минимална количина наруџбе: | 2 |
| Цена: | $585 |
| Детаљи о паковању: | Бокс/Летна кутија |
| Време испоруке: | 7 дана |
| Услови плаћања: | ТТ/БАНКОВ СКИТА/АЛИПАИ/ВЕЧАТПАИ |
| Кључна реч: | ХДЛ 30А Линеарре звучница |
| Макс Спл | 137 ДБ |
| Номинална снага | 1100Вт РМС |
| Врхнова снага | 2200Вт врх |
| Возачи: | 2 х 10' нео; |
| 1 х 1,4' нео | |
| Одговор на фреквенцију | 50Hz-20kHz |
| Тежина: | 25 кг |
| Величина: | 705*502*293мм |
| материјал | пластична кутија |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |