| Місце походження: | Китай |
| Назва бренду: | R&F AUDIO |
| Номер моделі: | HDL 30-A |
| Сертифікація: | СЕ |
| Мінімальна кількість замовлення: | 2 |
| Ціна: | $585 |
| Деталі упаковки: | КАРТОН/ФЛАЙТ-КАСА |
| Термін доставки: | 7днів |
| Умови оплати: | ТЕЛЕГРАФНИЙ ПЕРЕВОД/БАНКІВСЬКИЙ РАХУНОК/ALIPAY/WECHATPAY |
| Ключове слово: | Лінійний масив HDL 30A |
| Максимальний рівень звукового тиску | 137 дБ |
| Реєстрація потужності | 1100 Вт середньоквадратичного значення (RMS) |
| Пікова потужність | 2200 Вт пікової потужності |
| Драйвери: | 2 × 10″ з неодимом |
| 1 × 1,4″ з неодимом | |
| Частотна відповідь | 50Гц-20КГц |
| Вага: | 25кг |
| Розмір: | 705×502×293 мм |
| матеріал | пластикова коробка |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |