| Режим на захранване | 1 | Работно напрежение | 1 |
| Тип щепсел | 1 | Тип аксесоар | Кабел |
| Повърхностна обработка | 1 | Материал | фанера |
| Тип батерия | 1 | Общ капацитет на натоварване | 1 |
| място на произход | Гуандун, Китай | номер на модел | 9007-AS |
| име на марката | R&F AUDIO | размери(Д×Ш×В) | 1188 × 785 мм × 708 мм |
| честотен диапазон(Hz) | 25 Hz–120 Hz (±3 дБ) | Общо размери | 1188 × 785 мм × 708 мм |
| мощност | 3600 W RMS, 7200 W пикови | Име на продукта | 9007-AS субуфер |
| Тип | Активен сабвуфер | Реакция на честотата | 25 Hz–120 Hz (±3 дБ) |
| Размер | 1188 × 785 мм × 708 мм | Гаранция | 3 години |
| Номинална мощност | 3600 W RMS | Тегло | 96кг |
| Макс. SPL (на 1 м) | 141дБ | Двигател: | 2 × 21 инча, неодимови |
| Приложение | Концерт | ||
| Продавачни единици | Единичен артикул | Размер на единичното упаковка | 135X95X95 см |
| Единично брутно тегло | 180 000 кг |
| име на производство: | двойно сабуфере 9007, 21 инча |
| Мощност: | 3600 W RMS, 7200 W пикови |
| Максимален SPL: | 141дБ |
| Нискочестотен говорител: | 2 × 21 инча |
| Реакция на честотата | 25 Hz – 120 Hz |
| Размер: | 708 × 1188 × 785 мм |
| Нетто тегло: | 96кг |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Често задавани въпроси
В1. Мога ли да поръчам пробен модел на говорител?
Отг.: Да, приветстваме поръчка за пробни образци, за да се тества и провери качеството. Смесени образци са допустими.
Въпрос 2. Какъв е срокът за изпълнение?
О: За пробния модел са необходими 3–5 дни, а за серийно производство — 2–3 седмици след потвърждение на депозита.
В3. Има ли минимален обем на поръчката (MOQ) за говорители?
О: MOQ 1 бр.
Въпрос 4. Как изпращате стоките и колко време отнема да пристигнат?
А: Обикновено изпращаме по море. Доставката обикновено отнема 30–45 дни. Възможно е и въздушно превозване.
В5. Как се поръчва колонка?
А: Първо ни съобщете вашите изисквания или приложение . Второ, ние изготвяме оферта според вашите изисквания или нашите препоръки. Трето, клиентът потвърждава пробните образци и внася депозит за официалната поръчка. Четвърто, организираме производството.
В6. Допустимо ли е да се нанесе моят логотип върху продукта колонка?
О: Да. Моля, известете ни официално преди началото на производството и потвърдете дизайна първо базирано на нашия пробен образец.
В7. Предлагате ли гаранция за пРОДУКТИ ?
А: Да, предлагаме 3-годишна гаранция за нашите продукти.
Q8. Как да се справим с дефектните?
A: Първо, нашите продукти се произведени под строг контрол на качеството и процентът на дефектни изделия ще бъде по-малък от 0,2%. Второ, по време на гаранционния период, ние ще изпратим нови лампи заедно с нова поръчка при малки количества. За дефектни серии продукти, ние ще ги поправим и ще ги изпратим отново до вас или можем да обсъдим решение, включително евентуално изискване на връщане, в зависимост от действителната ситуация.