| Мод напајања | 1 | Радни напон | 1 |
| Тип вентилације | 1 | Тип прибора | Кабел |
| Obrada površine | 1 | Materijal | плејвуд |
| Тип батерије | 1 | Укупна капацитета оптерећења | 1 |
| место порекла | Гуандун, Кина | број модела | 9007-АС |
| име бренда | Р&Ф АУДИО | димензија ((I×wxh) | 1188*785ММ*708ММ |
| фреквентни опсег (((Hz) | 25Hz-120Hz ((±3dB) | Укупне димензије | 1188*785ММ*708ММ |
| snagu | 3600Вт РМС 7200Вт врх | Naziv proizvoda | 9007-АС субвуфер |
| Tip | Aktivan subwoofer | Одговор на фреквенцију | 25Hz-120Hz ((±3dB) |
| VELIČINA | 1188*785ММ*708ММ | Гаранција | 3 године |
| Наменска снага | 3600Вт РМС | Težina | 96 кг |
| Максимални SPL (((1М) | 141 дБ | Возач: | 2*21 инча, нео |
| Primena | Концерт | ||
| Продајни јединице | Једини чланак | Величина једне пакотине | 135х95х95цм |
| Једини бруто терет | 180.000 kg |
| производња назив: | 9007- као двојни 21 инчни субвуфер |
| Моћ: | 3600Вт РМС 7200Вт врх |
| Максимални SPL: | 141 дБ |
| Уофер: | 2*21 инча |
| Одговор на фреквенцију | 25Hz-120Hz |
| Величина: | 708*1188*785 мм |
| Нето тежина: | 96 кг |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Često postavljana pitanja
П1.Могу ли добити образум за звучнике?
О: Да, добродошли смо на пример за тестирање и проверу квалитета. Миксни узорци су прихватљиви.
П2. Шта је са временом извршавања?
О:Узорак треба 3-5 дана, време за масовну производњу треба 2-3 недеље од потврде депозита.
П3.Имате ли било какво ограничење MOQ за наруџбину звучника?
О: МОК 1 пц
П4.Како испоручујете робу и колико траје долазак?
О: Обично испоручујемо поморским путем. Обично траје 30-45 дана да дође. Авијација је такође опционална.
П5.Како да се настави са наручењем за звучнике?
A: Prvo nam saopštite svoje zahteve ili primena - Да ли је то истина? Друго, цитирамо у складу са вашим захтевима или нашим предлогама. Треће, купац потврђује узорке и поставља депозит за формалну наруџбу. Четврто, организујемо производњу.
П6.Да ли је у реду да се мој логотип штампа на производ за звучнике?
А: Да. Молимо вас да нас формално обавестите пре наше производње и потврдите дизајн прво на основу нашег узорка.
П7.Да ли нудите гаранцију за pROIZVODI ?
О: Да, нудимо 3 године гаранције на наше производе.
П8.Како се бавити неисправном?
О: Прво, наши производи се производе у строгом систему контроле квалитета и дефектна стопа ће бити мања од 0,2%. Друго, током гаранционог периода, шаљећемо нове светла са новим наручењем за малу количину. За дефектне производе у серији, поправићемо их и поново ћемо вам послати или можемо разговарати о решавању, укључујући и поновни позив према стварној ситуацији.