| Potestas Modus | 1 | Voltage Operativum | 1 |
| Typus plug | 1 | Genus accessori | Funis |
| Metam | 1 | Materia | plywood |
| Type altilium | 1 | Tota Ferenda Potestas | 1 |
| locus originis | Guangdong, China | numerus Exemplaris | 9007-AS |
| nomen Marca | R&F AUDIO | dimensiune(L×l×î) | 1188×785 mm × 708 mm |
| campus Frequentionis (Hz) | 25 Hz–120 Hz (±3 dB) | Dimensionum totalium | 1188×785 mm × 708 mm |
| potentia | 3600 W RMS, 7200 W in apice | Nomen Producti | 9007-AS subwoofer |
| Genus | Subbassus activus | Frequency Responsio | 25 Hz–120 Hz (±3 dB) |
| Magnitudo | 1188×785 mm × 708 mm | Cautionis Tempus | 3 anni |
| Potentia Aestimata | 3600 W RMS | Pondus | 96kg |
| Maxima SPL (ad distantiam unius metri) | 141dB | Agens: | 2×21″ pollicum, neo |
| Applicatio | Concertum | ||
| Unitates vendere | Una item | Magnitudo unici pacheti | 135X95X95 cm |
| Unum pondus crassa | 180 000 kg |
| nomen productionis: | subbassus dualis 21 pollicum numerus 9007 |
| Potentia: | 3600 W RMS, 7200 W in apice |
| Maxima SPL: | 141dB |
| Woofert: | 2 × 21 pollices |
| Frequency Responsio | 25 Hz–120 Hz |
| Magnitudo: | 708 × 1188 × 785 mm |
| Net pondus: | 96kg |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
FAQ
Q1. Num exemplar ordini altoparlantis habere possum?
A: Imo, suscipimus specimen ordinis probandi et reprimendi qualitatem. Mixta exemplaria gratiora sunt.
Q2. Quae est tempus ducens?
A: Exemplar triduum ad quinque dies necesse est; tempus productionis in magnitudine duabus ad tres hebdomadibus post depositi confirmationem indiget.
Q3. An ullum minimum quantitatis ordinis (MOQ) pro altoparlantibus statuitis?
A: MOQ 1 PCS
Q4. Quo modo merces mittitis et quamdiu adveniunt?
A: Ordinario per mare mittimus. Advenire solent in triginta ad quadraginta quinque dies. Via aërea etiam optio est.
Q5. Quomodo ordinem pro altoparlante agere debemus?
A: Primum, nuntiate nobis vestras necessitates aut applicatio secundo, secundum vestras necessitates aut nostras suggestiones pretium indicamus. Tertio, cliens exemplaria confirmat et depositum pro ordine formalis ponit. Quarto, productionem disponimus.
Q6. Licetne meum signum in producto locutoris imprimere?
A: Ita. Noscite nos formaliter antequam nostra productio et confirma design primum ex nostro exemplari.
Q7. Num praebetis garantiam pro producta ?
A: Ita vero, triennalem garantiam nostris productis praebemus.
Q8. Quomodo cum defectibus agendum est?
A: Primum, nostra producta in rigido systemate qualitatis controlis fabricantur, et ratio defectuum minor erit quam 0,2%. Secundo, durante tempore garantiæ, novas lucernas cum nova ordinatione pro parvis quantitatibus mittimus. Pro productis defectivis in grege, eas emendabimus et ad te remittimus, aut solutionem, inter quas revocatio, secundum veram condicionem, consulere possumus.