| Jėgainis režimas | 1 | Veikimo įtampa | 1 |
| Įjungiklio tipas | 1 | Priedo tipas | Kabelis |
| Apdaila | 1 | Medžiaga | gelmių medis |
| Baterijų tipas | 1 | Bendra naudingoji apkrova | 1 |
| kilimo vieta | Guangdong, Kinija | modelio numeris | 9007-AS |
| prekės ženklas | R&F AUDIO | matmenys (I×p×a) | 1188 × 785 mm × 708 mm |
| dažnių diapazonas (Hz) | 25 Hz–120 Hz (±3 dB) | Bendri matmenys | 1188 × 785 mm × 708 mm |
| energija | 3600 W vidutinė galia, 7200 W viršūnės galia | Produkto pavadinimas | 9007-AS subvariklis |
| Tipas | Aktyvus subboso stiprintuvas | Dažnių atsakas | 25 Hz–120 Hz (±3 dB) |
| Dydis | 1188 × 785 mm × 708 mm | Garantija | 3 metai |
| Nominali galia | 3600 W RMS | Svoris | 96KG |
| Maks. garso slėgio lygis (1 m) | 141dB | Variklis: | 2×21 col. (53 cm), neo |
| Taikymas | Koncertas | ||
| Parduodant vienetus | Vienas vienetas | Vieno paketo dydis | 135 × 95 × 95 cm |
| Vienetinis bruto svoris | 180.000 kg |
| produkcijos pavadinimas: | 9007-as dvigubas 21 colio subwooferis |
| Galia: | 3600 W vidutinė galia, 7200 W viršūnės galia |
| Maksimalus garso slėgio lygis: | 141dB |
| Žemųjų dažnių garsiakalbis: | 2 × 21 colis |
| Dažnių atsakas | 25 Hz–120 Hz |
| Dydis: | 708 × 1188 × 785 mm |
| Neto svoris: | 96KG |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Dažniausiai užduodami klausimai
K1. Ar galiu užsakyti garso stiprintuvo pavyzdžio užsakymą?
A: Taip, kviečiame pavyzdžių užsakymus testavimui ir kokybės patikrinimui. Mišrus pavyzdžiai taip pat yra leidžiami.
K2. Koks yra pristatymo laikas?
A: Pavyzdžiui, reikia 3–5 dienų, o masinės gamybos laikas – 2–3 savaitės nuo įsipareigojimo įmokos patvirtinimo.
K3. Ar yra minimalus užsakymo kiekis (MOQ) garsiakalbių užsakymams?
A: Minimalus užsakymo kiekis (MOQ) – 1 vnt.
K4. Kaip jūs išsiunčiate prekes ir per kiek laiko jos pasiekia paskirties vietą?
A: Paprastai prekės siunčiamos jūra. Pristatymas paprastai trunka 30–45 dienas. Taip pat galima siųsti oru.
K5. Kaip užsakyti garsiakalbį?
A: Pirma, praneškite mums apie savo reikalavimus arba taikymas . Antra, mes pateikiame kainos pasiūlymą pagal jūsų reikalavimus arba mūsų pasiūlymus. Trečia, klientas patvirtina pavyzdžius ir padeda įmoką oficialiam užsakymui. Ketvirta, organizuojame gamybą.
K6. Ar galima ant garsiakalbio prekės spausdinti mano logotipą?
A: Taip. Prašome formaliai pranešti mus prieš mūsų gamyką ir iš anksto patvirtinti dizainą remiantis mūsų pavyzdžiu.
K7. Ar teikiate garantiją? gAMINIAI ?
A: Taip, mes suteikiame 3 metų garantiją savo produktams.
K8. Kaip elgtis su defektingais gaminiais?
A: Pirma, mūsų produktai gaminami griežtos kokybės kontrolės sistemoje, todėl defektų dažnis būna mažesnis nei 0,2 %. Antra, garantinio laikotarpio metu mažoms užsakymų dalims mes siųsime naujus šviestuvus kartu su nauju užsakymu. Defektingų partijų atveju mes juos suremontuosime ir išsiųsime jums dar kartą arba galėsime aptarti sprendimą, įskaitant prekių grąžinimą, priklausomai nuo faktinės padėties.