| ທີ່ມາ: | ຈີນ |
| ชื่อแบรนด์: | R&F AUDIO |
| หมายเลขรุ่น: | HDL 20-A |
| ການສັງຊົງ: | CE |
| ຈຳນວນສັ່ງຊື້ຕ່ຳສຸດ: | 2 |
| ລາຄາ: | $340 |
| ລາຍລະອຽດການເ泰国: | ກ່ອງລັງ / ເຄື່ອງຫໍ່ບິນ |
| ເວລາຈັດສົ່ງ: | 7 ມື້ |
| ສິນທີ່ຈ່າຍ: | TT / ບັນຊີທະນາຄານ / ALIPAY / WECHATPAY |
| ຄຳທີ່ສຳຄັນ: | ສະປີກເຄີ້ດແຖວ (Line array speaker) HDL 20A |
| Max SPL | 135 dB |
| ຄ່າພະລັງງານ | 700W RMS |
| ຄວາມແຂງຂອງພີກ | 1400W ຢູ່ຈຸດສູງສຸດ |
| Driver: | 2 × 10 ນິ້ວ + 1 × 3 ນິ້ວ |
| ການຕອບສະໜອງຄວາມຖີ່ | 55Hz-20KHz |
| ນ້ຳໜັກ: | 30.2kg |
| ຂະໜາດ: | 705×294×445mm |
| ວັດສະດຸ | ກ່ອງພາດສະຕິກ |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |