| Kelib chiqish joyi: | Xitoy |
| Brend nomi: | R&F AUDIO |
| Model raqami: | HDL 20-A |
| Sertifikatlash: | Ce |
| Minimal buyurtma miqdori: | 2 |
| Narx: | $340 |
| Qadoqlash tafsilotlari: | QUTILAR/UCHISH QUTILARI |
| Yetkazib berish muddati: | 7 kun |
| To'lov shartlari: | TT/BANK HISOBI/ALIPAY/WECHATPAY |
| Kalit so'z: | HDL 20A chiziqsimon kolonka |
| Maksimal SPL | 135 dB |
| Quvvat reytingi | 700 Vt RMS |
| Maxsus quvvat | 1400 Vt pik |
| G'ildiraklar: | 2 ta 10 dyuym + 1 ta 3 dyuym |
| Chegaralangan chastota | 55 Gs – 20 kGs |
| Vazni: | 30,2 kg |
| O'lcham: | 705×294×445 mm |
| material | plastik quti |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Tez-tez so'raladigan savollar
Savol 1. Ovoz chiqaruvchi uchun namuna buyurtma berishim mumkinmi?
J: Ha, sifatni sinab ko'rish va tekshirish uchun namuna buyurtmalariga ruxsat beramiz. Aralash namunalarga ruxsat beriladi.
2.Shu vaqt haqida nima deyish mumkin?
A: Namuna tayyorlanishi uchun 3–5 kun, massaviy ishlab chiqarish esa depozit tasdiqlangandan keyin 2–3 hafta davom etadi.
S3. Ovozli qurilmalar buyurtmasi uchun minimal buyurtma miqdori (MOQ) chegarasi bormi?
A: MOQ — 1 dona
Q4. Mahsulotlarni qanday jo'natasiz va yetib kelishi qancha vaqt oladi?
A: Odatda dengiz orqali yetkazib beramiz. Yetkazib berish odatda 30–45 kun davom etadi. Havo orqali yetkazib berish ham variant sifatida mavjud.
S5. Ovozli qurilma buyurtmasini qanday rasmiylashtirish kerak?
A: Avvalo, bizga sizning talablaringizni yoki ilova maqsadingizni aytib bering. Ikkinchidan, biz sizning talablaringiz yoki takliflarimiz asosida narx taklif qilamiz. Uchinchidan, mijoz namunalarni tasdiqlaydi va rasmiy buyurtma uchun avans to'lov qiladi. To'rtinchidan, biz ishlab chiqarishni tashkil qilamiz.
S6. Ovozli qurilma mahsulotiga mening logotipimni bosib chiqarish mumkinmi?
A: Ha. Iltimos, yetakchilikimizdan oldin shartnomani rasmiy ravishda bildiring va bizning namunamiz asosida dizaynni birinchi marta tasdiqlang.
S7. Siz mahsulotlarga kafolat berasizmi? mahsulotlar ?
A: Ha, biz mahsulotlarimizga 3 yillik kafolat beramiz.
Q8. Nosozliklar bilan qanday muomala qilish kerak?
A: Birinchidan, bizning mahsulotlarimiz qat'iy sifat nazorati tizimida ishlab chiqariladi va nuqsonli mahsulotlar ulushi 0,2% dan kam bo'ladi. Ikkinchidan, kafolat muddati davomida biz kichik miqdordagi buyurtmalar uchun yangi chiroqlarni yangi buyurtma bilan yuborib beramiz. Nuqsonli partiyali mahsulotlar uchun ularni ta'mirlab, sizga qaytadan yuborishimiz mumkin yoki haqiqiy vaziyatga qarab qayta chaqirish kabi boshqa yechimlarni muhokama qilishimiz mumkin.