| Əsas Yer: | Çin |
| Marka adı: | R&F AUDIO |
| Model nömrəsi: | HDL 20-A |
| Sertifikasiya: | CE |
| Ən Kiçik Sifariş Miqdarı: | 2 |
| Qiymət: | $340 |
| Qablaşdırma Detalları: | KARTON/FLAYT QUTUSU |
| İstedak Vaxtı: | 7 gün |
| Ödəmə şərtləri: | TT/BANK HESABI/ALİPAY/VEÇATPAY |
| Açar söz: | HDL 20A sıralı səs gücləndiricisi |
| Maks SPL | 135 dB |
| Güç reytinqi | 700 Vt RMS |
| اوج گوجو | 1400 Vt zirvə |
| Sürücülər: | 2 × 10 düym + 1 × 3 düym |
| Tezlik cavabı | 55Hz-20KHz |
| Çəki: | 30,2 kq |
| Ölçü: | 705×294×445 mm |
| material | plastik qutu |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Tez-tez verilən suallar
S1. Güclü səs sistemi üçün nümunə sifarişi verə bilərəmmi?
C: Bəli, keyfiyyəti yoxlamaq və sinənə çıxarmaq üçün nümunə sifarişlərinə rəhbərlik edirik. Qarışmış nümunələr də qəbul olunur.
S2. İstehsal müddəti necədir?
C: Nümunələr üçün 3–5 gün, kütləvi istehsal üçün depozit təsdiq edildikdən sonra 2–3 həftə lazımdır.
S3. Güclü səs sistemi sifarişləri üçün ən az sifariş miqdarı (MOQ) məhdudiyyəti varmı?
C: MOQ – 1 ədəd
S4. Malları necə göndərirsiniz və çatma müddəti nə qədərdir?
C: Adətən dəniz yolu ilə göndəririk. Çatma müddəti adətən 30–45 gündür. Hava yolu da seçimdir.
S5. Güclü səs sistemi sifarişini necə vermək olar?
A: Əvvəlcə bizə sizin tələblərinizi və ya tətbiq ikincisi, biz sizin tələblərinizə və ya təkliflərimizə əsasən qiymət təklifi veririk. Üçüncüsü, müştəri nümunələri təsdiq edir və rəsmi sifariş üçün depozit ödəyir. Dördüncüsü, biz istehsalı təşkil edirik.
S6. Səs gücləndirici məhsuluna mənim loqomu çap etmək mümkündürmü?
A: Bəli. Zəhmət olmasa, ümumiyyətlə bizim əməkdaşlıqımızdan əvvəl rəsmi şəkildə bildirin və öncədən nümunə əsasında dizaynı təsdiq edin.
S7. Məhsullarınız üçün zəmanət təklif edirsinizmi? məhsullar ?
A: Bəli, məhsullarımıza 3 il zəmanət təklif edirik.
S8. Arızalı məhsullarla necə işləmək olar?
A: Əvvəlcə məhsullarımız qəti keyfiyyət nəzarəti sistemi daxilində istehsal olunur və arızalı məhsul faizi 0,2%-dən az olur. İkincisi, zəmanət müddəti ərzində kiçik miqdarda sifarişlər üçün biz yeni sifarişlə birlikdə yeni lampalar göndəririk. Arızalı partiyalı məhsullar üçün isə onları təmir edib sizə yenidən göndəririk və ya real vəziyyətə uyğun olaraq təkrar göndərmə daxil olmaqla həll yollarını müzakirə edə bilərik.