| Місце походження: | Китаї |
| Назва бренду: | R&F AUDIO |
| Номер моделі: | HDL 20-A |
| Сертифікація: | СЕ |
| Мінімальна кількість замовлення: | 2 |
| Ціна: | $340 |
| Деталі упаковки: | КАРТОН/ФЛАЙТ-КАСА |
| Термін доставки: | 7днів |
| Умови оплати: | ТЕЛЕГРАФНИЙ ПЕРЕВОД/БАНКІВСЬКИЙ РАХУНОК/ALIPAY/WECHATPAY |
| Ключове слово: | Лінійна акустична колонка HDL 20A |
| Максимальний рівень звукового тиску | 135 дБ |
| Реєстрація потужності | 700 Вт (RMS) |
| Пікова потужність | 1400 Вт (пікова) |
| Драйвери: | 2 × 10'' + 1 × 3'' |
| Частотна відповідь | 55Гц-20КГц |
| Вага: | 30,2 кг |
| Розмір: | 705×294×445 мм |
| матеріалу | пластикова коробка |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Часті запитання
П1. Чи можу я замовити зразок колонки?
A: Так, ми привітливо ставимось до пробних замовлень для тестування та перевірки якості. Змішані зразки також доступні.
Q2. Який термін виконання замовлення?
Відповідь: На виготовлення зразка потрібно 3–5 днів, термін масового виробництва — 2–3 тижні після підтвердження авансового платежу.
П3. Чи є мінімальна кількість замовлення (MOQ) для колонок?
Відповідь: MOQ — 1 шт.
Q4. Як ви відправляєте товари і скільки часу займає їх прибуття?
Відповідь: Зазвичай ми відправляємо товар морем. Доставка триває зазвичай 30–45 днів. Також доступна повітряна доставка.
П5. Як оформити замовлення на колонки?
A: По-перше, дайте нам знати про ваші вимоги або застосування по-друге, ми надаємо цінову пропозицію відповідно до ваших вимог або наших рекомендацій. По-третє, клієнт підтверджує зразки та вносить авансовий платіж за офіційне замовлення. По-четверте, ми організовуємо виробництво.
П6. Чи можна нанести моє логотип на продукт-колонку?
A: Так. Будь ласка, повідомте нас офіційно перед виробництвом та підтвердіть дизайн на основі нашого зразка.
П7. Чи надаєте ви гарантію на пРОДУКТИ ?
А: Так, ми надаємо гарантію на нашу продукцію терміном 3 роки.
Q8. Як впоратися з дефектними виробами?
А: По-перше, наша продукція виробляється в рамках суворої системи контролю якості, а частка бракованих виробів становитиме менше 0,2 %. По-друге, протягом гарантійного терміну ми надсилатимемо нові світлодіодні лампи разом із новим замовленням для невеликих партій. У разі бракованих партій продукції ми відремонтуємо їх і відправимо вам знову або обговоримо можливі рішення, у тому числі й повернення товару, залежно від реальної ситуації.