| Place of Origin: | CHINA |
| Brand Name: | R&F AUDIO |
| Model Number: | HDL 20-A |
| Certification: | CE |
| Minimum Order Quantity: | 2 |
| Price: | $340 |
| Packaging Details: | CARTON/FLIGHT CASE |
| Delivery Time: | 7DAYS |
| Payment Terms: | TT/BANK ACCOUNT/ALIPAY/WECHATPAY |
| Key word: | HDL 20A Line array speaker |
| Max SPL | 135 dB |
| Power Rating | 700W RMS |
| Peak power | 1400W peak |
| Drivers: | 2 x 10'' + 1*3" |
| Frequency response | 55Hz-20kHz |
| Weight: | 30.2KG |
| Size: | 705*294*445mm |
| material | plastic box |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |