| Származási hely: | Kína |
| Márkanév: | R&F AUDIO |
| Modellszám: | HDL 20-A |
| Tanúsítvány: | CE |
| Minimális Megrendelési Mennyiség: | 2 |
| Ár: | $340 |
| A csomagolás részletei: | KARTON / UTASÍTÓTÁR |
| Szállítási idő: | 7 nap |
| Kifizetési feltételek: | TT / BANKSZÁMLA / ALIPAY / WECHATPAY |
| Kulcsszó: | HDL 20A vonalas hangszóró |
| Max SPL | 135 dB |
| Hatékonysági besorolás | 700 W névleges (RMS) |
| Csúcs teljesítmény | 1400 W csúcs |
| Meghajtók: | 2 × 10 hüvelykes + 1 × 3 hüvelykes |
| Frekvencia válasz | 55Hz-20KHz |
| Súly: | 30,2 kg |
| Méret: | 705 × 294 × 445 mm |
| anyag | műanyag doboz |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |