| Místo původu: | Čína |
| Název značky: | R&F AUDIO |
| Typ modelu: | HDL 20-A |
| Certifikace: | CE |
| Minimální objednávková velikost: | 2 |
| Cena: | $340 |
| Podrobnosti o obalu: | KARTON/LETADLOVÝ KUFŘÍK |
| Dodací doba: | 7 dní |
| Podmínky platby: | BANKOVNÍ TRANSFER/BANKOVNÍ ÚČET/ALIPAY/WECHATPAY |
| Klíčové slovo: | Lineární reproduktorový systém HDL 20A |
| Max SPL | 135 dB |
| Ratingový výkon | 700 W RMS |
| Špičkový výkon | 1400 W špičkový |
| Reproduktory: | 2 × 10 palců + 1 × 3 palce |
| Frekvenční odpověď | 55Hz-20KHz |
| Hmotnost: | 30,2 kg |
| Velikost: | 705 × 294 × 445 mm |
| materiál | plastová krabice |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Často kladené otázky
Otázka 1: Můžu objednat vzorek reproduktoru?
A: Ano, uvítáme ukázkové objednávky k otestování a kontrolě kvality. Smíšené ukázky jsou možné.
Q2.Jaká je dodací lhůta?
Odpověď: Výroba vzorku trvá 3–5 dní, hromadná výroba po potvrzení zálohové platby trvá 2–3 týdny.
Otázka 3: Máte nějaké minimální množství objednávky (MOQ) pro reproduktory?
Odpověď: MOQ je 1 ks
Q4. Jak přepravujete zboží a jak dlouho trvá, než dorazí?
A: Obvykle zasíláme námořní dopravou. Doručení trvá obvykle 30–45 dní. Možná je také letecká doprava.
Otázka 5: Jak postupovat při objednávce reproduktorů?
A: Nejprve nám dejte vědět vaše požadavky nebo aplikace za druhé Vám zašleme cenovou nabídku podle Vašich požadavků nebo našich doporučení. Za třetí zákazník potvrdí vzorky a vloží zálohu pro oficiální objednávku. Za čtvrté zahájíme výrobu.
Otázka 6: Je možné na reproduktorový výrobek umístit můj logotyp?
A: Ano. Formálně nás prosím informujte před začátkem výroby a potvrďte návrh na základě našeho vzorku.
Otázka 7: Nabízíte záruku pro produkty ?
A: Ano, na naše výrobky poskytujeme záruku 3 roky.
Q8. Jak se vypořádat s vadnými kusy?
A: Za prvé jsou naše produkty vyráběny v rámci přísné kontroly kvality a míra vady bude nižší než 0,2 %. Za druhé během záruční doby pošleme nové osvětlení s novou objednávkou pro menší množství. U vadných sériových produktů je opravíme a znovu pošleme nebo můžeme diskutovat o řešení včetně případného odvolání v souladu se skutečnou situací.