| Място на произход: | Китай |
| Търговска марка: | R&F AUDIO |
| Моделен номер: | HDL 20-A |
| Сертификация: | CE |
| Минимално количество за поръчка: | 2 |
| Цена: | $340 |
| Подробности за опаковката: | КАРТОН/ЛЕТЯЩ КАСЕТ |
| Срок за доставка: | 7 дни |
| Условия за плащане: | БАНКОВ ПРЕВОД/БАНКОВА СМЕТКА/ALIPAY/WECHATPAY |
| Ключова дума: | Линейна колонка HDL 20A |
| Максималната SPL | 135 dB |
| Рейтинг на мощност | 700 W RMS |
| Пиков мощност | 1400 W в пик |
| Драйвери: | 2 × 10 инча + 1 × 3 инча |
| Реакция на честотата | 55Hz-20KHz |
| Тегло: | 30,2 kg |
| Размер: | 705×294×445 mm |
| материал | пластмасова кутия |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Често задавани въпроси
В1. Мога ли да поръчам пробен модел на говорител?
Отг.: Да, приветстваме поръчка за пробни образци, за да се тества и провери качеството. Смесени образци са допустими.
Въпрос 2. Какъв е срокът за изпълнение?
О: За пробния модел са необходими 3–5 дни, а за серийно производство — 2–3 седмици след потвърждение на депозита.
В3. Има ли минимален обем на поръчката (MOQ) за говорители?
О: MOQ 1 бр.
Въпрос 4. Как изпращате стоките и колко време отнема да пристигнат?
А: Обикновено изпращаме по море. Доставката обикновено отнема 30–45 дни. Възможно е и въздушно превозване.
В5. Как се поръчва колонка?
А: Първо ни съобщете вашите изисквания или приложение . Второ, ние изготвяме оферта според вашите изисквания или нашите препоръки. Трето, клиентът потвърждава пробните образци и внася депозит за официалната поръчка. Четвърто, организираме производството.
В6. Допустимо ли е да се нанесе моят логотип върху продукта колонка?
О: Да. Моля, известете ни официално преди началото на производството и потвърдете дизайна първо базирано на нашия пробен образец.
В7. Предлагате ли гаранция за пРОДУКТИ ?
А: Да, предлагаме 3-годишна гаранция за нашите продукти.
Q8. Как да се справим с дефектните?
A: Първо, нашите продукти се произведени под строг контрол на качеството и процентът на дефектни изделия ще бъде по-малък от 0,2%. Второ, по време на гаранционния период, ние ще изпратим нови лампи заедно с нова поръчка при малки количества. За дефектни серии продукти, ние ще ги поправим и ще ги изпратим отново до вас или можем да обсъдим решение, включително евентуално изискване на връщане, в зависимост от действителната ситуация.