| Menşei Yeri: | Çin |
| Marka Adı: | R&F AUDIO |
| Model Numarası: | HDL 20-A |
| Belgelendirme: | CE |
| Asgari Sipariş Miktarı: | 2 |
| Fiyat: | $340 |
| Paketleme Detayları: | KARTON/TAŞIMA KASASI |
| Teslim Süresi: | 7 gün |
| Ödeme Şartları: | TELEGRAPİK TRANSFER (TT)/BANK HESABI/ALIPAY/WECHATPAY |
| Anahtar kelime: | HDL 20A Hat Dizisi Hoparlörü |
| Maks SPL | 135 dB |
| Güç değerleri | 700 W RMS |
| Pik güç | 1400 W tepe |
| Sürücüler: | 2 × 10" + 1 × 3" |
| Frekans Tepkisi | 55Hz-20KHz |
| Ağırlık: | 30,2 KG |
| Boyut: | 705 × 294 × 445 mm |
| malzeme | plastik kutu |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |