| Vendi i origjinës: | Kinë |
| Emri i markës: | R&F AUDIO |
| Numri i Modelit: | HDL 20-A |
| Certifikimi: | CE |
| Sasia minimale e porosisë: | 2 |
| Çmimi: | $340 |
| Detajet e paketimit: | KARTONI / KUTIA E FLUTURIMIT |
| Koha e dorëzimit: | 7 ditë |
| Kushtet e pagesës: | TT / LLOGARIA BANKARE / ALIPAY / WECHATPAY |
| Fjalë kyçe: | Altoparlant i vargut linjor HDL 20A |
| Max SPL | 135 dB |
| Nënshkrimi i fuqisë | 700 W RMS |
| Fuqi maksimale | 1400 W kulmi |
| Shpejtuesit: | 2 × 10 inç + 1 × 3 inç |
| Pergjigja e Frekuencave | 55Hz-20KHz |
| Peshë: | 30,2 kg |
| Madhësia: | 705 × 294 × 445 mm |
| material | kuti plastike |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Pyetje të shpeshta
Pyetja 1. A mund të porosis një mostrë për kufizues?
P: Po, pranim porosi për shembuj për të provuar dhe kontrolluar kualitetin. Shembuj të ndjeshëm janë i qëndrueshëm.
P2.Cfarë ndodh me kohën e dorëzimit?
A: Provat e marrjes kanë nevojë për 3–5 ditë, kohëzgjatja e prodhimit masiv është 2–3 javë pas konfirmimit të depozitës.
Pyetja 3: A keni ndonjë kufizim MOQ për porositë e altoparlantëve?
A: MOQ 1 copë
P4. Si e dërgoni mallin dhe sa kohë zgjat të arrijë?
A: Zakonisht i dërgojmë produktet me anije. Zbarkimi zakonisht zgjat 30–45 ditë. Transporti me ajër është gjithashtu opsional.
Pyetja 5: Si procedohet një porosi për altoparlantë?
A: Së pari na tregoni kërkesat tuaja ose zbatimi . Së dyti, ju ofrojmë çmimet sipas kërkesave tuaja ose sugjerimeve tona. Së treti, klienti konfirmon provat dhe vendos depozitën për porosinë zyrtare. Së katërti, ne organizojmë prodhimin.
Pyetja 6: A lejohet të shtypni logon tuaj në produktin altoparlant?
A: Po. Ju lutem na njoftoni formalisht para prodhimit dhe konfirmojeni dizajnin e parë bazuar në sampelën tonë.
Pyetja 7: A ofroni garanci për pRODUKTET ?
A: Po, ofrojmë garanci 3-vjeçare për produktet tona.
Q8.Si të merremi me defektet?
A: Së pari, produktet tona prodhohen nëpërmjet një sistemi të kontrollit të kualitetit me shumë kujdes dhe shkalla e produkteve të pasakta do të jetë më e vogël se 0,2%. Së dyti, gjatë periudhës së garancisë, ne do të dërgojmë llampa të reja bashkë me porosinë e re për sasi të vogla. Për partitë e produkteve të pasakta, ne do t’i rikorigjohim ato dhe do t’i ridërgojmë tek ju ose mund të diskutojmë një zgjidhje, përfshirë edhe kthimin e tyre, sipas situatës reale.