| Locus originis: | China |
| Nomen marcae: | R&F AUDIO |
| Numerus exemplaris: | HDL 20-A |
| Certificatio: | Ce |
| Quantitas minima ordinis: | 2 |
| Pretium: | $340 |
| Particularia impaquetandi: | CARTON/FLIGHT CASE |
| Tempus solutionis: | 7dierum |
| Conditiones solutionis: | TT/BANK ACCOUNT/ALIPAY/WECHATPAY |
| Verbum clavis: | Altoparlans in serie HDL 20A |
| MAX SPL | 135 dB |
| Virtus rating | 700 W RMS |
| Vis Summa | 1400 W in apice |
| Impulsores: | 2 × 10″ + 1 × 3″ |
| Frequency Responsio | 55Hz-20KHz |
| Pondus: | 30,2 kg |
| Magnitudo: | 705 × 294 × 445 mm |
| materia | cista plastica |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
FAQ
Q1. Num exemplar ordini altoparlantis habere possum?
A: Imo, suscipimus specimen ordinis probandi et reprimendi qualitatem. Mixta exemplaria gratiora sunt.
Q2. Quae est tempus ducens?
A: Exemplar triduum ad quinque dies necesse est; tempus productionis in magnitudine duabus ad tres hebdomadibus post depositi confirmationem indiget.
Q3. An ullum minimum quantitatis ordinis (MOQ) pro altoparlantibus statuitis?
A: MOQ 1 PCS
Q4. Quo modo merces mittitis et quamdiu adveniunt?
A: Ordinario per mare mittimus. Advenire solent in triginta ad quadraginta quinque dies. Via aërea etiam optio est.
Q5. Quomodo ordinem pro altoparlante agere debemus?
A: Primum, nuntiate nobis vestras necessitates aut applicatio secundo, secundum vestras necessitates aut nostras suggestiones pretium indicamus. Tertio, cliens exemplaria confirmat et depositum pro ordine formalis ponit. Quarto, productionem disponimus.
Q6. Licetne meum signum in producto locutoris imprimere?
A: Ita. Noscite nos formaliter antequam nostra productio et confirma design primum ex nostro exemplari.
Q7. Num praebetis garantiam pro producta ?
A: Ita vero, triennalem garantiam nostris productis praebemus.
Q8. Quomodo cum defectibus agendum est?
A: Primum, nostra producta in rigido systemate qualitatis controlis fabricantur, et ratio defectuum minor erit quam 0,2%. Secundo, durante tempore garantiæ, novas lucernas cum nova ordinatione pro parvis quantitatibus mittimus. Pro productis defectivis in grege, eas emendabimus et ad te remittimus, aut solutionem, inter quas revocatio, secundum veram condicionem, consulere possumus.