| محل اصل: | چین |
| نام تجاری: | R&F AUDIO |
| شماره مدل: | HDL 50A |
| گواهینامه: | CE |
| کمترین مقدار سفارش: | 2 |
| قیمت: | $1,185 |
| جزئیات بستهبندی: | جعبه کارتن / کیس پروازی |
| زمان تحویل: | 7 روز |
| شرایط پرداخت: | واریز مستقیم به حساب بانکی (TT) / حساب بانکی / ALIPAY / WECHATPAY |
| کلمهٔ کلیدی: | بلندگوی آرایه خطی HDL 50-A 4K |
| حداکثر SPL | ۱۴۳ دسیبل |
| میزان قدرت | ۴۰۰۰ وات RMS |
| قدرت اوج | ۸۰۰۰ وات اوج |
| درایورها: | HF: ۲×۱٫۴ اینچی نئودیمیوم، کلاف صوتی ۳٫۰ اینچی؛ MF: ۴×۶٫۰ اینچی نئودیمیوم، کلاف صوتی ۲٫۰ اینچی؛ LF: ۲×۱۲ اینچی نئودیمیوم، کلاف صوتی ۳٫۰ اینچی |
| پاسخ فرکانسی | 45Hz-20kHz |
| وزن: | ۵۸٫۳ کیلوگرم |
| اندازه: | ۳۶۶×۱۱۷۱×۵۰۲ میلیمتر |
| متریال | چوب چنار چندلایه |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
سوالات متداول
سوال ۱: آیا میتوانم سفارش نمونه برای بلندگو داشته باشم؟
پ: بله، ما سفارش نمونه را برای تست و بررسی کیفیت تأیید میکنیم. نمونههای ترکیبی قابل قبول است.
سوال ۲: زمان تولید چقدر است؟
پاسخ: زمان تهیه نمونه ۳ تا ۵ روز و زمان تولید انبوه پس از تأیید پیشپرداخت ۲ تا ۳ هفته است.
سوال ۳: آیا برای سفارش بلندگو حداقل مقدار سفارش (MOQ) وجود دارد؟
پاسخ: حداقل مقدار سفارش (MOQ) ۱ عدد است.
سوال ۴: کالاها را چگونه ارسال میکنید و زمان رسیدن آنها چقدر طول میکشد؟
پاسخ: معمولاً کالاها را از طریق دریا ارسال میکنیم. زمان معمولی رسیدن کالا ۳۰ تا ۴۵ روز است. ارسال هوایی نیز گزینهای اختیاری است.
سوال ۵: فرآیند سفارش بلندگو چگونه انجام میشود؟
ج: اولین قدم، بگویید نیازهای شما یا کاربرد دوم، ما بر اساس نیازهای شما یا پیشنهادات خودمان قیمتگذاری میکنیم. سوم، مشتری نمونهها را تأیید کرده و پیشپرداخت سفارش رسمی را انجام میدهد. چهارم، ما تولید را برنامهریزی میکنیم.
سوال ۶: آیا امکان چاپ لوگوی من روی محصول بلندگو وجود دارد؟
پ: بله. لطفاً قبل از تولید به رسمیت بشناسانید و طراحی را بر اساس نمونه ما ابتدا تایید کنید.
سوال ۷: آیا ضمانتنامهای برای محصولات ?
پاسخ: بله، ما به محصولات خود گارانتی ۳ ساله ارائه میدهیم.
سوال ۸: چگونه با محصولات معیوب رفتار میشود؟
الف: اولاً، محصولات ما در یک سیستم کنترل کیفیتی سختگیرانه تولید میشوند و نرخ معیوبی کمتر از 0.2% خواهد بود. ثانیاً، در طول دوره گارانتی، برای سفارشهای کوچک ما لامپهای جدید را همراه با سفارش جدید ارسال خواهیم کرد. برای محصولات معیوب دستهای، ما آنها را تعمیر کرده و مجدداً برای شما ارسال خواهیم کرد یا میتوانیم راهحلی متناسب با شرایط فعلی از جمله بازگرداندن محصول مورد بحث قرار دهیم.