| Locus originis: | China |
| Nomen marcae: | R&F AUDIO |
| Numerus exemplaris: | HDL 50A |
| Certificatio: | Ce |
| Quantitas minima ordinis: | 2 |
| Pretium: | $1,150 |
| Particularia impaquetandi: | CARTON/FLIGHT CASE |
| Tempus solutionis: | 7dierum |
| Conditiones solutionis: | TT/BANK ACCOUNT/ALIPAY/WECHATPAY |
| Verbum clavis: | HDL 50-A 4K Line array speaker |
| MAX SPL | 143 dB |
| Virtus rating | 4000 W RMS |
| Vis Summa | 8000 W peak |
| Impulsores: | HF: 2 × 1,4″ neo, 3,0″ v.c.; MF: 4 × 6,0″ neo, 2,0″ v.c.; LF: 2 × 12″ neo, 3,0″ v.c. |
| Frequency Responsio | 45Hz-20KHz |
| Pondus: | 58,3 kg |
| Magnitudo: | 366 × 1171 × 502 mm |
| materia | Birch Plywood |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |