| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Nazwa marki: | R&F AUDIO |
| Numer modelu: | HDL 50A |
| Certyfikacja: | CE |
| Minimalna ilość zamówienia: | 2 |
| Cena: | $1,185 |
| Szczegóły opakowania: | KARTON / CASE TRANSPORTOWY |
| Czas dostawy: | 7 dni |
| Warunki płatności: | PRZELEW BANKOWY / KONTO BANKOWE / ALIPAY / WECHAT PAY |
| Słowo kluczowe: | Głośnik liniowy HDL 50-A 4K |
| Max SPL | 143 dB |
| Władza | 4000 W RMS |
| Moc szczytowa | 8000 W szczytowa |
| Drivery: | HF: 2 × 1,4″ neo, cewka głosowa 3,0″; MF: 4 × 6,0″ neo, cewka głosowa 2,0″; LF: 2 × 12″ neo, cewka głosowa 3,0″ |
| Odpowiedź częstotliwości | 45Hz-20kHz |
| Waga: | 58,3 kg |
| Rozmiar: | 366 × 1171 × 502 mm |
| materiał | Bukowe deski faliste |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Często zadawane pytania
Pytanie 1. Czy mogę zamówić próbkę głośnika?
A: Tak, witamy zamówienie na próbki do testowania i sprawdzania jakości. Mieszane próbki są akceptowane.
Q2.Jaki jest czas realizacji zamówienia?
Odpowiedź: Przygotowanie próbki trwa 3–5 dni roboczych, czas produkcji masowej to 2–3 tygodnie od potwierdzenia wpłaty zaliczkowej.
Pytanie 3. Czy istnieje minimalna ilość zamówienia (MOQ) dla głośników?
Odpowiedź: MOQ wynosi 1 szt.
P4. Jak wysyłasz towary i jak długo trwa ich dotarcie?
A: Zazwyczaj wysyłamy drogą morską. Przyjazd trwa zwykle 30–45 dni. Możliwa jest również wysyłka lotnicza.
Q5. Jak złożyć zamówienie na głośniki?
A: Po pierwsze, daj nam znać Twoje wymagania lub zastosowanie . Po drugie przygotowujemy ofertę zgodnie z Państwa wymaganiami lub naszymi propozycjami. Po trzecie klient potwierdza próbki i wpłaca zaliczkę na formalne zamówienie. Po czwarte organizujemy produkcję.
Q6. Czy można wydrukować mój logo na produkcie – głośniku?
A: Tak. Proszę poinformować nas formalnie przed produkcją i potwierdzić projekt najpierw na podstawie naszej próbki.
Q7. Czy udzielacie gwarancji na produkty ?
A: Tak, udzielamy 3-letniej gwarancji na nasze produkty.
Q8.Jak postępować z wadliwym produktem?
A: Po pierwsze, nasze produkty są wytwarzane w systemie kontroli jakości, a wskaźnik wadliwości będzie niższy niż 0,2%. Po drugie, w trakcie okresu gwarancyjnego, w przypadku małych ilości, wyslemy nowe lampy wraz z nowym zamówieniem. W przypadku partii wadliwych produktów, naprawimy je i ponownie wyślemy do Państwa lub możemy omówić rozwiązanie, w tym możliwość wycofania, w zależności od konkretnej sytuacji.