| Származási hely: | Kínában |
| Márkanév: | R&F AUDIO |
| Modellszám: | HDL 50A |
| Tanúsítvány: | CE |
| Minimális Megrendelési Mennyiség: | 2 |
| Ár: | $1,185 |
| A csomagolás részletei: | KARTON / UTASÍTÓTÁR |
| Szállítási idő: | 7 nap |
| Kifizetési feltételek: | TT / BANKSZÁMLA / ALIPAY / WECHATPAY |
| Kulcsszó: | HDL 50-A 4K vonalas hangszóró |
| Max SPL | 143 dB |
| Hatékonysági besorolás | 4000 W névleges (RMS) |
| Csúcs teljesítmény | 8000 W csúcsteljesítmény |
| Meghajtók: | HF: 2 × 1,4″ neodímium, 3,0″ hangtekercs; MF: 4 × 6,0″ neodímium, 2,0″ hangtekercs; LF: 2 × 12″ neodímium, 3,0″ hangtekercs |
| Frekvencia válasz | 45Hz-20kHz |
| Súly: | 58,3 kg |
| Méret: | 366 × 1171 × 502 mm |
| anyag | Tölgyfa-plywood |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
GYIK
K1. Rendelhetek mintát hangszóróra?
A: Igen, üdvözlünk mintarendelést a minőség tesztelésére és ellenőrzésére. Kevert minták is elfogadhatók.
K2. Mi a helyzet a határidővel?
V: A minták elkészítése 3–5 napot vesz igénybe, a tömeggyártás kezdete a fogadási letét megerősítését követően 2–3 hét.
K3. Van-e minimális rendelési mennyiség (MOQ) hangszóróra?
A: Minimális rendelési mennyiség (MOQ): 1 darab
Q4. Hogyan szállítja a termékeket, és mennyi idő alatt érkeznek meg?
A: Általában tengeri úton szállítjuk. A megérkezés általában 30–45 napot vesz igénybe. Légi úton történő szállítás is lehetséges.
K5. Hogyan kezdjük meg a hangszóró rendelését?
A: Először is, tudjuk mi a követelményeid vagy alkalmazás másodszor, az Ön igényei vagy javaslataink alapján kínálunk árat. Harmadszor, az ügyfél megerősíti a mintákat, és előleget fizet a hivatalos rendelésre. Negyedszer, mi elrendezzük a gyártást.
K6. Rendben van, ha a saját logóm felkerül a hangszóró termékre?
V: Igen. Kérjük, tájékoztassa minket hivatalosan a termelés elején, és erősítse meg először a tervet a minta alapján.
K7. Garanciát nyújt-e a cég a tERMÉKEK ?
A: Igen, termékeinkre 3 év garanciát vállalunk.
K8. Hogyan kell kezelni a hibás termékeket?
A: Először is, termékeinket szigorú minőségellenőrzési rendszerben gyártjuk, és a hibaráta 0,2% alatt marad. Másodszor, a garanciaidő alatt kis mennyiségű rendelés esetén új lámpákat küldünk új rendeléssel együtt. Hibás tételszámú termékek esetén javítjuk azokat, majd újra elküldjük Önnek, vagy megbeszélhetünk egy egyéb megoldást, amely tartalmazhat visszahívást is a tényleges helyzettől függően.