| Əsas Yer: | Çin |
| Marka adı: | R&F AUDIO |
| Model nömrəsi: | HDL 50A |
| Sertifikasiya: | CE |
| Ən Kiçik Sifariş Miqdarı: | 2 |
| Qiymət: | $1,150 |
| Qablaşdırma Detalları: | KARTON/FLAYT QUTUSU |
| İstedak Vaxtı: | 7 gün |
| Ödəmə şərtləri: | TT/BANK HESABI/ALİPAY/VEÇATPAY |
| Açar söz: | HDL 50-A 4K Line array səs gücləndirici |
| Maks SPL | 143 dB |
| Güç reytinqi | 4000 Vt RMS |
| اوج گوجو | 8000 Vt zirvə |
| Sürücülər: | YS: 2 × 1,4″ neodimium, 3,0″ s.b; OS: 4 × 6,0″ neodimium, 2,0″ s.b; AS: 2 × 12″ neodimium, 3,0″ s.b |
| Tezlik cavabı | 45Hz-20kHz |
| Çəki: | 58,3 kq |
| Ölçü: | 366 × 1171 × 502 mm |
| material | Qızıl Qayıp |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |