| Miesto pôvodu: | Číne |
| Názov značky: | R&F AUDIO |
| Číslo modelu: | HDL 50A |
| Certifikácia: | CE |
| Minimálne množstvo objednávky: | 2 |
| Cena: | $1,185 |
| Podrobnosti o balení: | KARTÓN/LETACIA KUFR |
| Čas dodania: | 7dní |
| Platobné podmienky: | TT/BANKOVÝ ÚČET/ALIPAY/WECHATPAY |
| Kľúčové slovo: | HDL 50-A 4K line array reproduktor |
| Maximálny SPL | 143 dB |
| Výkonové hodnoty | 4000 W RMS |
| Špičkový výkon | 8000 W špičkový |
| Reproduktorové jednotky: | HF: 2 × 1,4″ neo, hlasová cievka 3,0″; MF: 4 × 6,0″ neo, hlasová cievka 2,0″; LF: 2 × 12″ neo, hlasová cievka 3,0″ |
| Frekvenčná charakteristika | 45 Hz – 20 kHz |
| Hmotnosť: | 58,3 kg |
| Veľkosť: | 366 × 1171 × 502 mm |
| materiál | Brestovej fólii |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Často kladené otázky
Otázka 1: Môžem objednať vzorku reproduktora?
A: Áno, vítame objednávky vzoriek na testovanie a kontrolu kvality. Zmiešané vzorky sú prijateľné.
Otázka 2: Aká je doba dodania?
A: Vzorky sa pripravia do 3–5 dní, hromadná výroba trvá 2–3 týždne od potvrdenia zálohy.
Q3. Máte nejaké minimálne množstvo objednávky (MOQ) pre objednávky reproduktorov?
A: MOQ 1 ks
Q4. Ako zasielate tovar a ako dlho trvá doručenie?
A: Zvyčajne zasielame námornou cestou. Doručenie trvá zvyčajne 30–45 dní. Dostupná je aj letecká preprava.
Q5. Ako postupovať pri objednávaní reproduktorov?
A: Najprv nám prosím oznámte vaše požiadavky alebo použitie po druhé vám poskytneme cenovú ponuku na základe vašich požiadaviek alebo našich odporúčaní. Po treťe zákazník potvrdí vzorky a uhradí zálohu pre oficiálnu objednávku. Po štvrté zabezpečíme výrobu.
Q6. Je možné na reproduktorový výrobok vytlačiť môj logotyp?
O: Áno. Prosím, oficiálne nás o tom informujte pred začiatkom výroby a potvrďte dizajn na základe našeho vzoru.
Q7. Ponúkate záruku pre výrobky ?
A: Áno, na naše výrobky ponúkame 3-ročnú záruku.
Q8. Ako postupovať pri chybe?
A: Po prvé, naše produkty sú vyrábané v rámci prísnej kontroly kvality a miera chybnosti bude nižšia ako 0,2 %. Po druhé, počas záručnej lehôtnej doby pošleme nové osvetlenie spolu s novou objednávkou pre menšie množstvá. Pre chybné série výrobkov ich opravíme a pošleme vám ich späť alebo môžeme diskutovať o riešení, vrátane spätného odvolania, podľa skutočnej situácie.