| Menşei Yeri: | Çin |
| Marka Adı: | R&F AUDIO |
| Model Numarası: | HDL 50A |
| Belgelendirme: | CE |
| Asgari Sipariş Miktarı: | 2 |
| Fiyat: | $1,185 |
| Paketleme Detayları: | KARTON/TAŞIMA KASASI |
| Teslim Süresi: | 7 gün |
| Ödeme Şartları: | TELEGRAPİK TRANSFER (TT)/BANK HESABI/ALIPAY/WECHATPAY |
| Anahtar kelime: | HDL 50-A 4K Line array hoparlörü |
| Maks SPL | 143 dB |
| Güç değerleri | 4000 W RMS |
| Pik güç | 8000 W tepe |
| Sürücüler: | HF: 2 × 1,4″ neo, 3,0″ s.b.; MF: 4 × 6,0″ neo, 2,0″ s.b.; LF: 2 × 12″ neo, 3,0″ s.b. |
| Frekans Tepkisi | 45Hz-20kHz |
| Ağırlık: | 58,3 kg |
| Boyut: | 366 × 1171 × 502 mm |
| malzeme | Fındık Kabağı |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
SSS
Soru 1: Hoparlör için örnek sipariş verebilir miyim?
A: evet, test ve kalite kontrol için örnek sipariş hoş geldiniz. karışık örnekler kabul edilebilir.
S2.Teslimat süresi ne olacak?
Cevap: Örnek üretim süresi 3-5 gündür; seri üretim, depozito onayı sonrası 2-3 hafta sürer.
Soru 3: Hoparlör siparişi için bir asgari sipariş miktarı (MOQ) sınırınız var mı?
Cevap: MOQ 1 adet
S4. Ürünleri nasıl gönderiyorsunuz ve varması ne kadar sürüyor?
Cevap: Genellikle deniz yoluyla gönderim yaparız. Ürünlerin ulaşma süresi genellikle 30-45 gündür. Hava yoluyla gönderim de isteğe bağlıdır.
Soru 5: Hoparlör siparişi nasıl verilir?
A: Öncelikle bize gereksinimlerinizi veya uygulama i̇kinci olarak, sizin gereksinimlerinize veya önerilerimize göre fiyat teklifi sunarız. Üçüncü olarak, müşteri örnekleri onaylar ve resmi sipariş için depozito öder. Dördüncü olarak, üretimi düzenleriz.
Soru 6: Hoparlör ürünleri üzerine kendi logomu bastırabilir miyim?
A: Evet. Lütfen üretimimizden önce resmi olarak bize bildirin ve ilk olarak tasarımımızı numuneye göre onaylayın.
Soru 7: Ürünler için garanti veriyor musunuz? üRÜNLER ?
A: Evet, ürünlerimize 3 yıl garanti veriyoruz.
S8. Arızalı ürünlerle nasıl başa çıkıyorsunuz?
A: İlk olarak, ürünlerimiz стрикт kalite kontrol sisteminde üretilir ve hatalı ürün oranı %0,2'den düşük olacaktır. İkinci olarak, garanti süresi boyunca, küçük miktarlar için yeni siparişlerinizle birlikte yeni farları göndereceğiz. Hatalı ürün партиları için onları onaracağız ve size tekrar göndereceğiz veya gerçek duruma göre çözümü tartışabiliriz; yeniden çağırma da dahil olmak üzere.